مرجان بهرام

سلام دوست خوبم.

من مرجان(مرضیه) بهرام غفاری متولد سال ۱۳۶۳ هستم.
در خانواده کم جمعیت و اهل علم و دانش پرورش یافتم.
در رشته ریاضی دیپلم گرفتم و در سن ۲۰ سالگی ازدواج کردم در زمان متاهلی یک ترم رشته حسابداری خواندم که علاقه‌ای نداشتم و‌ انصراف دادم.

وقتم را به گذراندن مهارت‌های مختلف ورسیدن به خانواده می‌گذراندم.
حاصل ازدواجم یک پسر که بزرگترین هدیه و نعمت خداوند است و کلی تجربه مثبت و منفی شد.
بعد از ۸ سال زندگی مشترک به دلیل عدم آگاهی از روش و روند زندگی مشترک از همسرم جدا شدم.
در حین جدایی به فکر ادامه تحصیل افتادم و‌ در رشته کارشناسی ادبیات زبان آلمانی در دانشگاه شروع به تحصیل کردم، سپس با مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان آلمانی فارغ و التحصیل شدم.
هم زمان به دنبال خودشناسی و خودسازی بودم و کارگاه‌ها و‌ کلاس‌های متفاوت آموزش مهارت‌های زندگی، مثبت اندیشی، ذهن آگاهی، شخصیت‌شناسی و…. زیر نظر اساتید به‌نام و روانشناسان زبده گذراندم و متوجه علاقه‌ام به شاخه روانشناسی شدم و دوباره در مقطع کارشناسی ارشد مشاوره خانواده تحصیل نموده و فارغ التحصیل شدم.

همچنین طی این سال‌ها دو سال ممتد در کنار یکی از اساتید بزرگم که نقطه عطف زندگی‌ام بودند کار کردم و تجربیات گران‌بهایی در رکاب ایشان کسب کردم.
از سال ۹۵ شروع به مشاوره و پشتیبانی افرادی که نیاز به همراهی در مسیر زندگیشان داشتند کردم.
دوره‌هایی که آموزش دادم طی این سال‌ها همگی براساس دانش و تجربیاتی بودند که کسب کردم، اینکه یک انسان برای آرامش و پرورش خود و زندگی‌اش به چه چیزی نیاز دارد.
تا به امروز تمام دانشجویانی که در دوره‌های من شرکت کرده‌اند تغییرهای شگرف و عمیق و ماندگاری در زمینه‌های مختلف زندگی و شخصی مانند افزایش درآمد،  افزایش عزت نفس و‌ اعتماد به نفس، آشتی با خود و رفع رنجش از خود و دیگران و افزایش انرژی و حال خوب برای بالاتر رفتن کیفیت در زندگی مادی و معنوی داشته‌اند.
امیدوارم شما دوست خوبم هم مثل تمامی دانشجویانم با کمک خداوند و گذراندن دوره و آموزش دیدن به نسخه بهتر خود تبدیل شوی تا بهتر و با کیفیت‌تر زندگی کنی.

حاصل این چندسال تلاش و آموزش:

کارشناس ارشد مشاوره خانواده

گواهینامه بین‌المللی life coach از آکادمی TAP انگلستان

گواهینامه طرحواره درمانی

گواهینامه تشخیص اختلال‌های روانی براساس DSM

گواهینامه درمان اختلال‌های اضطرابی براساس CBT

گواهینامه کارگاه درمان شناختی رفتاری اختلال پانیک